Učne delavnice

Pri učenju se srečamo z veliko količino pisnih virov, zato postane zelo pomembno, kako se organiziramo in beremo, kako si snov izpisujemo, podčrtujemo in zapomnimo. Prav zato pripravljamo za učence in starše tri učne delavnice, ki jih bo vodila učiteljica Regina Bokan, profesorica pedagogike. Izvedli jih bomo predvidoma v oktobru 2014 ter januarju in marcu 2015 v OŠ Škofljica. O točnem datumu in uri boste obveščeni. Prijavite se lahko na eno, dve ali vse tri delavnice.

• Prva delavnica: Učenje iz pisnih virov
  • Druga delavnica: Spomin in učenje.
  • Tretja delavnica: Načrtovanje učenja.

Delo poteka v  majhnih skupinah (največ sedem otrok in njihovih staršev). Izpolnjeno prijavnico, ki je na spletnih straneh šole, oddajte otrokovi razredničarki do konca septembra.

Prijavnica na učne delavnice

PDF; 266 kB