Prijava / preklic prijave prehrane

PRIJAVA

Starši učence prijavijo z obrazcem: Prijava na šolsko prehrano 2019-20  v začetku šolanja in velja do konca osnovnošolskega izobraževanja. Stanje prijav se prenese iz starega šolskega leta na novo šolsko leto, razen za otroke, ki so prijavljeni samo določene dneve v tednu. Se pa prijava lahko kadarkoli prekliče z obrazcem “preklic prijave na šolsko prehrano”. Prav tako lahko z obrazcem »Prijava na šolsko prehrano« na novo prijavite obroke kadarkoli med šolskim letom.

Učenci imajo možnost občasnega kosila – starši prijavijo obrok s pisnim obvestilom preko učenca, po telefonu, preko elektronske pošte ali osebno pri vodji šolske prehrane ali vodji kuhinje.

CENE OBROKOV za šolsko leto 2016/17

Obrok