Select Page

Novice OŠ Škofljica

TEHNIŠKI DAN ZA 6. razrede

Papirna gradiva KDAJ: torek, 21. 3. 2023, za 6. b in 6. d, od 7.30 do 11.50 sreda, 22. 3. 2023, za 6. a in 6. c, od 7.30 do 11.50 KJE: U 25 in U 28 S seboj prinesite: – škarje; – lepilo; – geometrijske pripomočke (svinčnik, geotrikotnik, šestilo, radirka, šilček); –...

read more

OBVESTILO O VIDEONADZORU

Osnovna šola Škofljica Klanec 5 1291 Škofljica Datum: 7. 2. 2023 Številka: 1/2023/29 OBVESTILO O VIDEONADZORU Obveščamo vas, da se na območju zavoda OŠ Škofljica, Klanec 5, 1291 Škofljica, izvaja videonadzor. Videonadzor izvaja OŠ Škofljica, ki jo zastopa ravnatelj...

read more

Tabor Kočevje 2. dan

Spoštovani starši. Torek je bil zelo pester in že je večer. Vetrnice, gozdne živali, kraška jama, lov na lisico, igrala na snegu, vstopnice za ples in žurka s plesom. Ali ste nas morda kaj slišali? Bili smo glasni in ples je bil odličen. Jutri pa po kosilu odhod in...

read more

Tabor Kočevje 1. dan

Spoštovani starši! V zasneženo Kočevje smo prispeli okrog 10.ure. Porazdelili smo se v sobe. Spoznali smo nove učitelje, ki so nam povedali kaj bomo počeli. Okrasili smo sobe in že kmalu je bilo kosilo. Kosilo je bilo odlično. Kuharice so se potrudile tudi s sladico....

read more

Športni dan 8. in 9. razred

Četrtek, 02. 03.  2023 SMUČARJI: zbor je pred šolo ob 7.15, prihod do  16.00. Kosilo je odjavljeno. Šolsko malico dobite zjutraj v avli šole pred odhodom. KAJ POTREBUJEŠ?  brezhibno smučarsko opremo, čelado, očala in rokavice. Malico za čez dan si vzemite s seboj....

read more

Arhiv

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri