Select Page

Novice OŠ Škofljica

Popoldanske GU za predmetno stopnjo

Obveščam vas, da bodo danes na popoldanskih GU odstotni: učiteljica  Dragica Rigler (BIO, GOS), ki bo dosegljiva na rednih dopoldanskih GU, učitelj Gregor Kovačič (ZGO), ki bo dosegljiv preko ZOOM povezave v sredo, 23. 11. 2022 od 17.00 do 19.00 po predhodni najavi...

read more

ZDRAVNIŠKI PREGLED 8. D

sreda, 23. 11. 2022 Učenci 8. D oddelka imajo v sredo, 23. 11. 2022, redni sistematski pregled v ZD Rudnik. S seboj morajo imeti poleg zdravstvene kartice tudi cepilne izkaznice in oba izpolnjena vprašalnika ter nahrbtnik, v katerega bodo dali malico. S seboj naj...

read more

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

V petek, 18. novembra 2022, bomo v Sloveniji obeležili dan slovenske hrane, zato bomo na OŠ Škofljici ter podružnicah izvedli že dvanajsti Tradicionalni slovenski zajtrk. Tudi letošnji Tradicionalni slovenski zajtrk bo za otroke poseben praznik. Osrednja tema, ki jo...

read more

TEHNIŠKI DAN – IDRIJA, 8. RAZRED

DATUM:  18. 11. 2022 ZBOR UČENCEV: 7.15 ODHOD izpred šole ob 7.25 PRIHOD  pred šolo okoli 14.30 Program: Učenci pridejo v šolo ob 7.15. Reditelji prevzamejo malico in jo razdelijo učencem. Malico vzamejo s seboj. Zbor pred šolo ob 7.25. Učenci se razdelijo v 2....

read more

ŠPORTNI DAN – PLAVALNI TEST 6. RAZRED

KDAJ: Sreda, 16. november 2022 (zbor ob 7.00 uri). KJE: Kopališče Kodeljevo. ZBOR: Pred glavnim vhodom šole. KAJ POTREBUJEŠ: kopalke, brisačo, sandale, sušilec za lase (predvsem punce), pijačo, prigrizek (malico dobite v šoli), ustrezno obutev za pohod. POHOD: hodili...

read more

Škofljičanka osvojila Ljubljanski maraton

Slovenska prestolnica je v soboto, 22. 10. 2022, gostila 26. Ljubljanski maraton. Predlani ga zaradi epidemije koronavirusa organizatorji niso mogli organizirati, lani pa so se šolarji tekmovanja lahko udeležili le »virtualno«, tekli so v šoli med poukom športa in...

read more

Vabilo na literarni večer

Spoštovani! Letos mineva 120 let od prihoda Frana Saleškega Finžgarja v Želimlje. V oktobru 1902. leta je prišel za župnika v idilično vas na robu Ljubljanskega barja. Kmalu je ugotovil, kakšni so ljudje, kaj potrebujejo in kaj vse lahko naredi v njihovo dobro. O tem...

read more

Arhiv

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri