e- KLJUČKI za prevzem kosil in izposojo knjig

Vsi učenci potrebujejo za izposojo knjig e-ključek, učenci od 4. do 9. razreda matične šole pa poleg tega še za preverjanje na prijavo na kosila. V kolikor učenec nima ključka, ga dežurni učitelj napoti do vodje šolske prehrane, ki preveri prijavo na kosilo.

V primeru izgube ali poškodbe ključka učenec ali njegovi straši oz. skrbniki naročijo nov ključek. Stroške novega ključka v višini 3,00 € krijejo starši oz. skrbniki. Strošek se obračuna preko redne mesečne položnice.

Ob zaključku šolanja učenec vrne ključek.