Select Page

Novice PŠ Lavrica

KULTURNI DAN – 4. RAZRED – 16. 4. 2024

V torek, 16. aprila 2024, imajo učenci 4. razreda kulturni dan. Odšli bomo na Ljubljanski grad, kjer bomo imeli voden ogled Po poteh cesarja Friderika. Učenci pridejo v šolo do 7.30. Najprej bomo pomalicali, nato pa se bomo z mestnim avtobusom odpravili v Ljubljano....

read more

10. 4. 2024 – KULTURNI DAN ZA UČENCE 3. RAZREDOV

V sredo,  10. aprila 2024, imajo tretješolci kulturni dan. Odšli bomo v Cankarjev dom, kjer si bomo ogledali simfonično matinejo Glasbene mladine Slovenije: Glasbeno kraljestvo živali. Učenci pridejo v šolo kot običajno. Najprej bomo imeli 1. šolsko uro, nato...

read more

Arhivi

Skip to content

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri