Select Page

Novice PŠ Lavrica

OLIMPIJSKI PRVAK NA PODRUŽNIČNI ŠOLI LAVRICA

V sredo, 26. oktobra, smo na podružnični šoli imeli zelo pomemben obisk. Na šoli nas je obiskal olimpijski, svetovni in 4-kratni evropski prvak v kanuju na divjih vodah, Benjamin Savšek. Benjamin Savšek je bil naš prvi gost aktivnega odmora, 15 minutnega gibanja, s...

read more

Odpovedan ND na PŠ Lavrica

Naravoslovni dan, Hiša eksperimentov in fizikalni poskusi, ki bi bil izveden jutri, v sredo, 16. 11. 2022 na PŠ Lavrica, za učence 8. oddelkov, je odpovedan in prestavljen, tako da imajo učenci pouk po urniku. Nadomestni datum še ni določen. Polonca Eržen,...

read more

KULTURNI DAN – 6. L in 6. M

PETEK, 18. 11. 2022 Jezikovni dan Jezikovni dan bo potekal na PŠ Lavrica. S poukom začnemo ob 8.20 v vaših matičnih učilnicah. S seboj prinesite prazen zvezek ter peresnico. Obvezni izbirni predmeti zjutraj ter po končanem Jezikovnem dnevu  potekajo normalno po...

read more

ZDRAVNIŠKI PREGLED 6. L – 16. 11. 2022

Učenci 6. L oddelka imajo v sredo, 16. 11. 2022, sistematski pregled v ZD Rudnik. S seboj morajo imeti poleg zdravstvene kartice tudi cepilne izkaznice in oba izpolnjena vprašalnika ter nahrbtnik, v katerega bodo dali malico. S seboj naj vzamejo tudi družabne igre....

read more

Obisk Benjamina Savška na PŠ Lavrica

Pozdravljeni! Jutri, v sredo, 26. 10. 2022, nas bo na šoli obiskal olimpijski, svetovni in 4-kratni evropski prvak v kanuju na divjih vodah, Benjamin Savšek. Obisk vrhunskega slovenskega športnika, Benjamin Savšek je bil naš prvi gost aktivnega odmora, 15 minutnega...

read more

Tehniški dan za UČENCE 7. razreda PŠ LAVRICA

UMETNE SNOVI V sredo, 26. 10. 2022, bomo izvedli tehniški dan za učence 7. l, v sredo 9. 11. 2022 pa za učence 7. m. Namen tehniškega dneva je vpogled v večnamensko uporabnost ene od vrst umetnih snovi in pa uporabnost informacijske tehnologije. Tako boste v enem od...

read more

TD – Bukvarnica 2.r

Drugošolci bomo v zadnjem tednu pred jesenskimi počitnicami obiskali Trubarjevo domačijo. Na Rašico se bosta odpeljali po dva razreda skupaj: - torek, 25. oktobra 2022, 2.a in 2.b, - sredo, 26. oktobra 2022, 2.c in 2.d, - četrtek, 27. oktobra 2022, 2.l in 2.m, -...

read more

ŠPORTNI DAN ZA 1. RAZRED – LAVRICA

Učenci 1. razredov PŠ Lavrica bodo imeli v sredo, 19. 10. 2022,  športni dan - pohod na Lisičje. V šolo pridejo kot običajno, vrnejo se do kosila. Učenci naj bodo primerno obuti in oblečeni (večplastno). S seboj naj imajo rumeno rutico ter manjši nahrbtnik s pijačo in...

read more

Arhiv

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri