Select Page

Novice PŠ Lavrica

ŠPORTNI DAN – 6. razred »ATLETSKI TROBOJ«

KJE:   ŠOLSKO NOGOMETNO IGRIŠČE TER ATLETSKA STEZA S SKAKALNO JAMO, TELOVADNICA KDAJ:  PONEDELJEK, 5. 6. 2023 ZBEREMO SE: 8:20 v avli pred zobozdravstveno ambulanto ZAKLJUČEK ŠPORTNEGA DNE:  12:40 KAJ POTREBUJEŠ: športno opremo (kratke hlače, kratko majico, superge)...

read more

ŠPORTNI DAN – 7. RAZRED vodno mesto atlantis

KJE: VODNO MESTO ATLANTIS KDAJ:  SREDA, 31. 5. 2023 ZBEREMO SE: 8:00 pred PŠ Lavrica ZAKLJUČEK ŠPORTNEGA DNE:  13.00 KAJ POTREBUJEŠ: Kopalke, brisačo, plastenka z vodo (bidon), natikače in fen (dekleta). PROGRAM DEJAVNISTI: Plavanje (vodeno) in vodne aktivnosti...

read more

TEHNIŠKI DAN 8. RAZRED

OGLED REAKTORSKEGA CENTRA IN VODARNE KLEČE PETEK, 26. 5. 2023 Učenci se zberejo v avli ob 7.45. Dežurni učenci prevzamejo malico in jo vzamejo s seboj, razredniki preverijo prisotnost. Odhod avtobusov je ob 8.10. Enotna skupina: PŠ Lavrica: 8.l, 8.m, 8.n: 63 + 5 = 68...

read more

ŠPORTNI DAN – 5. razred “ATLETSKI TROBOJ”

KJE:   ŠOLSKO NOGOMETNO IGRIŠČE TER ATLETSKA STEZA S SKAKALNO JAMO, TELOVADNICA KDAJ:  PETEK, 26. 5. 2023 ZBEREMO SE: 8:20 v avli pred telovadnico ZAKLJUČEK ŠPORTNEGA DNE:  12:40 KAJ POTREBUJEŠ: športno opremo (kratke hlače, kratko majico, superge) za ven,...

read more

ND Živalski vrt – 1. razred PŠ Lavrica

V četrtek, 25. maja 2023, bomo imeli naravoslovni dan. Obiskali bomo živalski vrt. Učenci naj pridejo v šolo ob 7. 40, odšli bomo po zajtrku in se vrnili do kosila. Učenci naj bodo vremenu primerno (večplastno) oblečeni in obuti. Potrebujejo plastenko z vodo, rumeno...

read more

ŠPORTNI DAN – 7. razred »ATLETSKI TROBOJ«

KJE:   ŠOLSKO NOGOMETNO IGRIŠČE TER ATLETSKA STEZA S SKAKALNO JAMO, TELOVADNICA KDAJ:  SREDA, 10. 5. 2023 ZBEREMO SE: 8:20 v avli pred zobozdravstveno ambulanto ZAKLJUČEK ŠPORTNEGA DNE:  12:40 KAJ POTREBUJEŠ: športno opremo (kratke hlače, kratko majico, superge) za...

read more

OBVESTILO ZA 6. L in 6. M

V ponedeljek, 8. 5. 2023, bodo na šoli od 9.50 do 12.40 potekale delavnice iz naravoslovja. Učenci posameznega razreda boste razdeljeni v 2 skupini. Za delo potrebujete zvezek za naravoslovje, samostojni delovni zvezek in peresnico. Teme delavnic bodo: lastnosti...

read more

ŠPORTNI DAN – 8. razred »ATLETSKI ČETVEROBOJ«

KJE:   ŠOLSKO NOGOMETNO IGRIŠČE TER ATLETSKA STEZA S SKAKALNO JAMO, TELOVADNICA KDAJ:  PONEDELJEK, 8. 5. 2023 ZBEREMO SE: 8:20 v avli pred zobozdravstevno ambulanto ZAKLJUČEK ŠPORTNEGA DNE:  12:40 KAJ POTREBUJEŠ: športno opremo (kratke hlače, kratko majico, superge)...

read more

Arhiv

Skip to content

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri