Select Page

Novice PŠ Lavrica

TEHNIŠKI DAN – VRT ČUTIL, 3.N

V petek, 29. 9. 2023, bodo imeli učenci 3.n razreda tehniški dan Vrt čutil. Odšli bodo v Center Iris, kjer bodo na vrtu čutil raziskovali okolje s pomočjo vseh čutil ter se za trenutek vživeli v svet slepote in slabovidnosti. Učenci pridejo v šolo ob 7.45. Najprej...

read more

TEHNIŠKI DAN – VRT ČUTIL, 3.L, 3.M

V torek , 26. 9. 2023, bodo imeli učenci 3.l in 3.m razreda tehniški dan Vrt čutil. Odšli bodo v Center Iris, kjer bodo na vrtu čutil raziskovali okolje s pomočjo vseh čutil ter se za trenutek vživeli v svet slepote in slabovidnosti. Učenci pridejo v šolo ob 7.45....

read more

Kulturni dan – 6. razred na PŠ Lavrica

Skupaj zmoremo več V sredo, 27. 9. 2023, bomo v 6. L, 6. M in 6. N izvedli dan dejavnosti, ki bo potekal od 7.30 do 11.55 ure. Učenci prinesejo s seboj šolske copate, barvice, flomastre, škarje, tršo mapo (kot podlago za pisanje) ter podlago za sedenje na tleh. Dan...

read more

DIHAM PLES PRESTAVLJEN

Pozdravljeni, zaradi možnosti, da bo jutri - v torek, 19.9.2023 v dopoldanskem času deževalo, vam sporočamo, da prestavljamo dogodek Diham ples na sredo, 20.9.2023. Velja enaka časovnica - pričakujemo vas med 10.10 in 10.25, plesati pa pričnemo ob 10.30. učiteljice...

read more

DIHAM PLES

Spoštovani starši! V sodelovanju s Plesno šolo Kazina se bomo letos že sedmo leto pridružili projektu Živim ples in Diham ples, ki poteka pod okriljem Odbora MOL ob evropskem tednu mobilnosti. V torek, 19. 9. 2023, bomo zaplesali skupaj s številnimi šolami na...

read more

KULTURNI DAN ZA 9. RAZRED – POSOČJE

V sredo, 20. 9. 2023 bodo deveti l, m, n imeli kulturni dan v Posočju. Šolsko malico bomo vzeli s seboj, kosila ne bo, zato vzemite s seboj dodatno hrano in pijačo. Priporočam primerno obutev in obleko, skladno z vremensko napovedjo. S seboj vzemite tudi zvezek,...

read more

NARAVOSLOVNI DAN ZA 7. RAZRED

V sredo, 13. septembra 2023, je organiziran naravoslovni dan za 7. L in 7. m razred. Z avtobusom se odpravimo v živalski vrt (Ljubljana). V živalskem vrtu imamo organizirano strokovno vodenje, kjer nam med drugim vodiči predstavijo več živali in nam tudi pokažejo,...

read more

PACUG, 8. 9. 2023

Spoštovani starši, tudi v četrtek smo uživali v sončnem vremenu. Preizkusili smo se v orientaciji, športnih igrah in pokazali, kako smo izboljšali svoje znanje plavanja. S pogledom na morje smo ob kitari ubrano prepevali zimzelene slovenske pesmi. Danes smo hitro...

read more

Arhivi

Skip to content

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri