Subvencioniranje šolske prehrane

SUBVENCIONIRANJE   ŠOLSKE  PREHRANE

Višina subvencije malice in kosila  je določena s povprečnim mesečnim dohodkom. Na povezavi si lahko ogledate ostale upravičence in podatke.

Šole upoštevamo podatke iz veljavnih odločb o otroškem dodatku, ki jih pridobite na CSD. Odločb ni potrebno oddati šoli, (je pa potrebna prijava na šolske obroke) saj pridobimo podatke iz centralne evidence. Za vse informacije se lahko obrnete na CSD.

V kolikor je otrok odsoten od pouka, obrok pa ni odjavljen, starši plačate obrok v celoti, razen za prvi dan odsotnosti.