Select Page

PACUG 2021 – TOREK

Včeraj je bil prav pester in dolg dan. Po prihodu v Pacug smo se namestili po sobah. Podali smo se k pouku, nato so nas pa čakale športne igre. Znanje smo preizkusili v nogometu in v boju med dvema ognjema. Zvečer smo odšli v Piran v Muzej podvodnih dejavnosti. V letovišče smo z lučkami na glavi in z baterijami v rokah prišli v poznih večernih urah. V trenutku smo vsi zaspali.

Danes pa nas čaka dolg pohod po Paranzani. V popoldanskih urah pa, če bo vse po sreči, počitek in igre na vodi. Zvečer pa si privoščimo filmski večer. Vi pa si boste lahko ogledali naše dogodivščine na spletnih straneh šole.

Na srečo so vsi otroci zdravi, imajo dovolj energije, pa še sonce nas spremlja.

Lepo vas pozdravljamo iz Pacuga!

Andreja Didović in Andraž Pahor

Skip to content

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri