Select Page

Učitelji 2020/21

Prvo in drugo obdobje (1.-5. razred) - razredniki

ŠOLSKO LETO 2020/21

OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA (OD 1. DO 5. RAZREDA)

ODD RAZREDNIK / RAZREDNIČARKA UČILNICA
1. A Tjaša ZADNIKEL U 4
1. B Nataša LENIČ U 5
1. C Mateja ADAMIČ U 6
2. A Nataša CINGERLE U 3
2. B Irena BALAŽIC U 2
2. C Nataša ŠTEBE U 1
3. A Maša PRIMOŽIČ U 35
3. B Tanja SAZONOV U 34
3. C Ines MUSTAR ZOF U 14 a
3. D Karmen MIHELIČ ČAMPA U 5 a
4. A Jerica BRLOŽNIK U 13
4. B Metka LIŠINOVIĆ U 14
4. C Alenka MEGLIČ MYINT U 12
4. D Katja KLODIČ U 10
5. A Andrej KOSEDNAR U 11
5. B Andreja DIDOVIĆ U 7
5. C Nataša SPREITZER JAMNIK U 9
5. D Mojca AHČIN U 8

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA ŽELIMLJE

ODD

RAZREDNIK / RAZREDNIČARKA

UČILNICA

1. Ž

Tina ZELENKO

LEVA

2. Ž

 

 

3. Ž

Seliha DELIĆ

DESNA

4. Ž

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA LAVRICA (OD 1. DO 5. RAZREDA)

ODD

RAZREDNIK / RAZREDNIČARKA

UČILNICA

1. L

Mojca KOLEŠA

L U4

1. M

Elma CIRIKOVIĆ

L U5

1. N

Maja CERAR

L U6

2. L

Martina JORDAN

L U1

2. M

Jana RUS

L U2

3. L

Marjana STRGAR

L U13

3. M

Alma BEGIĆ IGNJATOVIĆ

L U14

3. N

Barbara ZORC STROJAN

L U15

4. L

Teja RAZPOTNIK

L U16

4. M

Anamarija PAKIŽ ANIĆ

L U17

5. L

Martina KOVAČIČ

L U12

5. M

Petra KRHIN

L U11

Drugo in tretje obdobje (6.-9. razred) - razredniki

OŠ ŠKOFLJICA – predmetna stopnja

RAZREDNIKI (OD 6. DO 9. RAZREDA)

ODD RAZREDNIK / RAZREDNIČARKA UČILNICA
6. A Mersiha PAŠIĆ U 30
6. B Špela ZORKO U 33
6. C Gregor KOVAČIČ U 32
6. D Polonca ERŽEN U 28 a
7. A Andreja JANEŽIČ STANEŠIČ U 21
7. B Helena TOMŠIČ U 15
7. C Nataša ŠAVRIČ U 20
7. D Danijel HAROMET U 22
8. A Metka PUKŠIČ MAVSAR U 16
8. B Andrej MOHORIČ U 28
8. C Katarina HAFNER BLATNIK U 17
8. D Meta HRAST U 19
8. E Liza BRATUŽ DERENČIN U 23
9. A Mateja NOVAK U 24
9. B Polonca KOŠIR U 33 a
9. C Lucija RUPRET U 25
9. D Tina TOLAR U 27
9. E Ana Nuša RIGLER U 29

 

PŠ LAVRICA – predmetna stopnja

RAZREDNIKI (OD 6. DO 9. RAZREDA)

ODD RAZREDNIK / RAZREDNIČARKA UČILNICA
6. L Jan ČUFER L U19
6. M Dunja KALUŽA L U20
6. N Suzana DIZDAR L U21
7. L Urška TROŠT L U22
7. M Špela BEŠTER L U18
Učitelji posameznih predmetov

UČITELJI POSAMEZNIH PREDMETOV

Predmet

 Učitelj

slovenščina

Katarina Hafner Blatnik, Metka Pukšič Mavsar, Polonca Košir, Špela Bešter, Dunja Kaluža

angleščina

Liza Bratuž Derenčin, Mersiha Pašić, Andreja Janežič Stanešič, Špela Tomažin

geografija

Tina Tolar, Helena Tomšič

zgodovina

Gregor Kovačič, Tina Tolar, Danijel Haromet

domovinska in državljanska kultura in etika

Helena Tomšič

biologija

Dragica Rigler

naravoslovje

Andrej Mohorič, Suzana Dizdar

kemija

Ana Nuša Rigler

fizika

Majda Golc, Polonca Eržen, Ana Nuša Rigler

matematika

Polonca Eržen, Urška Trošt, Diana Kvartuh, Meta Hrast, Rok Gorjup, Nataša Šavrič

šport

Igor Repše, Tanja Gabrijel, Petra Veršnjak, Mateja Pečar, Tevž Pavšek, Lucija Erčulj

likovna umetnost

Lucija Rupret, Damjana Urbar

glasbena umetnost

Mateja  Novak, Saša Gajer

gospodinjstvo

Dragica Rigler, Suzana Dizdar

tehnika in tehnologija

Sašo Pirnat, Tatjana Peklar Justin, Urška Trošt, Rok Gorjup

nemščina

Mojca Strgar, Tjaša Koprivc

francoščina

Danijel Haromet

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri