Spoštovani!

V četrtek, 6. 10. 2022, bo za 6. razrede organiziran športni dan s pohodno vsebino. Odpravili se bomo na Rašico.

Pred šolo se dobimo ob 7:30, da razdelimo šolsko malico. Ob 7:40 avtobus odpelje proti Rašici. Predviden povratek je okoli 12.40.

Učenci naj bodo primerno obuti (čevlji z narezanim podplatom) in večplastno oblečeni. Ne pozabite na rezervna oblačila – majica in nogavice. V nahrbtniku naj imajo še pijačo (voda ali čaj), vrečko za smeti, po presoji dežnik in po želji zdrav prigrizek (oreščki, sadje ali žitna ploščica). Šolsko malico bomo vzeli s seboj, kosilo bo po prihodu.

Priporočamo, da učenci doma zajtrkujejo!

Izbirni predmeti potekajo normalno po urniku. Prosim, da odsotnost otrok pravočasno sporočite razredničarkam.

Za aktiv športa: Petra Di Batista