Pozdravljeni!

Jutri, v sredo, 26. 10. 2022, nas bo na šoli obiskal olimpijski, svetovni in 4-kratni evropski prvak v kanuju na divjih vodah, Benjamin Savšek.

Obisk vrhunskega slovenskega športnika, Benjamin Savšek je bil naš prvi gost aktivnega odmora, 15 minutnega gibanja, s katerim smo pričeli v šolskem letu 2020/21 zaradi šolanja na daljavo, bo za naše učence predstavljal velik dogodek, kjer bodo učenci spoznali vrhunskega kanuista na divjih vodah. Spoznali bodo njegovo življenjsko in športno pot ter mu po predstavitvi postavili svoja vprašanja.

Dogodek se bo odvijal v veliki telovadnici, od 11.50 do 12.40.

Za zaključek obiska se bodo učenci lahko z našim zlatim olimpijcem in njegovimi kolajnami tudi fotografirali.

povezava na obvestilo

Športni pozdrav,