V petek, 18. novembra 2022, bomo v Sloveniji obeležili dan slovenske hrane, zato bomo na OŠ Škofljici ter podružnicah izvedli že dvanajsti Tradicionalni slovenski zajtrk.

Tudi letošnji Tradicionalni slovenski zajtrk bo za otroke poseben praznik. Osrednja tema, ki jo bomo tokrat posebej izpostavili, je mleko in mlečni izdelki. K temu spodbujamo tudi z letošnjim sloganom »Zajtrk z mlekom – super dan!«.

Učenci bodo v tednu med 14. in 18. novembrom sodelovali pri številnih dejavnostih, povezanih tudi z vsebinami Šolske sheme, programom Eko šole in konceptom Zdrave šole.

V avlah šol so pripravljene tudi razstave, kjer so že na ogled nekatera dela učencev.