V torek, 7. 5. 2024, bodo sedmi razredi imeli kulturni dan.

Šolsko malico bodo reditelji razdelili pred odhodom ob 7. 15. Kosila ne bo, zato vzemite s seboj dodatno hrano in pijačo.

Priporočam primerno obutev in obleko, skladno z vremensko napovedjo.

Učenci naj vzamejo s seboj učbenik za zgodovino, delovni zvezek, zvezek in pisalo.

Naročena sta dva avtobusa. Predvidena delitev razredov po avtobusih je sledeča:

Avtobus št. 1: 7. A in 7. B (g. Kovačič, ga. Pavlin, g. Pahor, ga. Tomšič)

Avtobus št. 2: 7. C in 7. D (ga. Tolar, ga. Hrast, g. Repše)

Časovnik:

• 7. 30 odhod,
  • 8. 30 Šempeter,
  • 8. 30 – 9. 30 Nekropola v Šempetru in malica,
  • 9. 30 – 10. 45 vožnja,
  • 10. 45 – 12. 30 Ptujska gora in malica,
  • 12. 30 – 14. 00 Ptujski grad,
  • 14. 00 – 16. 00 vožnja,
  • prihod pred šolo med 16. 00 in 16. 30 (lahko tudi kasneje, odvisno od prometa)

Zaradi organizacije prevoza in plačila prevoza prosim, da obvestite razredničarke, razrednika in organizatorja Gregorja Kovačiča o morebitni odsotnosti na dejavnosti!!!

Ker ob vsakem potovanju predstavljamo svojo šolo in kraj, pričakujem kulturno vedenje vseh udeležencev.

Ostale informacije: Gregor Kovačič