Select Page

Spoštovani starši!

Za nami je zares aktiven in doživetij poln dan. Prebudili smo se v čudovito, sveže jutro. Učenci so si pripravili vse potrebno za pohod do bivaka pod Luknjo (1430 m), po zajtrku pa smo se v spremstvu dveh vodnikov GRS odpravili na pot. Večina učencev je hodila brez težav, nekateri pa so potrebovali malo več spodbude, a vsem je uspelo priti do cilja, na kar so bili zelo ponosni. Nagrajeni smo bili z opazovanjem treh gamsov, ki so tekali po sneženi zaplati. Ob povratku nas je čakalo slastno kosilo. Kar dve uri prostega časa so učenci izkoristili za počitek, gradnjo bivakov ali igre na prostem.

Tudi vreme nam je bilo naklonjeno in popoldne nam je skupina članov gorske reševalne službe predstavila reševanje v gorah in z učenci delila svoje bogate izkušnje. Po večerji je sledila učna ura, nato tuširanje in zaslužen počitek.

Učenci se imajo lepo, na polno so zaposleni, uživajo in čas teče čisto prehitro.

Pošiljamo vam sončne gorske pozdrave.

Učitelji Jurij, Janja, Jana in Marjana

Skip to content

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri