Službeni elektronski naslovi zaposlenih na OŠ Škofljica

Ime Priimek Službeni elektronski naslov
Mateja Adamič mateja.adamic@os-skofljica.si
Mojca Ahčin mojca.ahcin@os-skofljica.si
Andrejka Babnik andrejka.babnik@os-skofljica.si
Marjan Bakan marjan.bakan@os-skofljica.si
Irena Balažič irena.balazic@os-skofljica.si
Špela Bešter spela.bester@os-skofljica.si
Regina Bokan regina.bokan@os-skofljica.si
Liza Bratuž Derenčin liza.bratuz-derencin@os-skofljica.si
Jerica Brložnik jerica.brloznik@os-skofljica.si
Roman Brunšek roman.brunsek@os-skofljica.si
Roman Brunšek ravnatelj@os-skofljica.si
Maja Cerar maja.cerar@os-skofljica.si
Nataša Cingerle natasa.cingerle@os-skofljica.si
Elma Ciriković elma.cirikovic@os-skofljica.si
Metka Cotič metka.cotic@os-skofljica.si
Marjana Černe marjana.cerne@os-skofljica.si
Seliha Delić seliha.delic@os-skofljica.si
Petra Di Batista petra.di-batista@os-skofljica.si
Andreja Didovič andreja.didovic@os-skofljica.si
Suzana Dizdar suzana.dizdar@os-skofljica.si
Ivanka Dobravec ivanka.dobravec@os-skofljica.si
Bronislava Elikan bronislava.elikan@os-skofljica.si
Lucija Erčulj lucija.erculj@os-skofljica.si
Polonca Eržen polonca.erzen@os-skofljica.si
Tanja Gabrijel tanja.gabrijel@os-skofljica.si
Saša Gajer sasa.gajer@os-skofljica.si
Majda Golc majda.golc@os-skofljica.si
Rok Gorjup rok.gorjup@os-skofljica.si
Nina Grzetič nina.grzetic1@os-skofljica.si
Sabina Guid sabina.guid@os-skofljica.si
Ingrid Habula prehrana@os-skofljica.si
Ingrid Habula ingrid.habula@os-skofljica.si
Katarina Hafner-Blatnik katarina.hafner-blatnik@os-skofljica.si
Anja Hajnrihar anja.hajnrihar@os-skofljica.si
Danijel Haromet danijel.haromet@os-skofljica.si
Valentina Hladnik valentina.hladnik@os-skofljica.si
Meta Hrast meta.hrast@os-skofljica.si
Alma Ignjatovič Begić alma.ignjatovic@os-skofljica.si
Bojana Ivanjko bojana.ivanjko@os-skofljica.si
Lili Ana Jaklič lili-ana.jaklic@os-skofljica.si
Andreja Janežič andreja.janezic@os-skofljica.si
Urška Jarc urska.jarc@os-skofljica.si
Ksenija Jemenšek ksenija.jemensek@os-skofljica.si
Marija Jordan marija.jordan@os-skofljica.si
Petra Klešnik petra.klesnikkhan@os-skofljica.si
Katja Klodič katja.klodic@os-skofljica.si
Mojca Koleša mojca.kolesa@os-skofljica.si
Tjaša Koprivc tjasa.koprivc@os-skofljica.si
Andrej Kosednar andrej.kosednar@os-skofljica.si
Polonca Košir polonca.glavica@os-skofljica.si
Tatjana Košir tatjana.kosir@os-skofljica.si
Gregor Kovačič gregor.kovacic@os-skofljica.si
Barbara Kramžar barbara.kramzar@os-skofljica.si
Petra Krhin petra.krhin@os-skofljica.si
Diana Kvartuh diana.kvartuh@os-skofljica.si
Nataša Lenič natasa.lenic@os-skofljica.si
Metka Lišinović metka.lisinovic@os-skofljica.si
Branka Lončarič branka.loncaric@os-skofljica.si
Mateja Lunder mateja.lunder@os-skofljica.si
Majda Lužar majda.luzar@os-skofljica.si
Tatjana Marolt racunovodstvo@os-skofljica.si
Tatjana Marolt tatjana.marolt@os-skofljica.si
Alenka Meglič Myint alenka.meglic-myint@os-skofljica.si
Karmen Mihelič Čampa karmen.mihelic-campa@os-skofljica.si
Andrej Mohorič andrej.mohoric@os-skofljica.si
Ines Mustar-Zof ines.mzof@os-skofljica.si
Mateja Novak mateja.novak@os-skofljica.si
Barbara Obolnar barbara.obolnar@os-skofljica.si
Barbara Obolnar knjiznica@os-skofljica.si
Nataša Omahen natasa.omahen@os-skofljica.si
Klavdija Pajsar knjigovodstvo@os-skofljica.si
Anamarija Pakiž Anić anamarija.pakiz-anic@os-skofljica.si
Mersiha Pašić mersiha.pasic@os-skofljica.si
Petra Pavlin petra.pavlin@os-skofljica.si
Tevž Pavšek tevz.pavsek@os-skofljica.si
Mateja Pečar mateja.pecar@os-skofljica.si
Tatjana Peklar-Justin tatjana.peklar-justin@os-skofljica.si
Saša Pirnat sasa.pirnat@os-skofljica.si
Vesna Planinc vesna.planinc@os-skofljica.si
Mateja Poboljšaj mateja.poboljsaj@os-skofljica.si
Bojana Potočnik bojana.potocnik@os-skofljica.si
Janja Prelovšek janja.prelovsek@os-skofljica.si
Štefka Pšeničnik stefka.psenicnik@os-skofljica.si
Metka Pukšič Mavsar metka.puksic@os-skofljica.si
Martina Purkart martina.purkart@os-skofljica.si
Teja Razpotnik teja.razpotnik@os-skofljica.si
Igor Repše igor.repse@os-skofljica.si
Ana-Nuša Rigler ana-nusa.rigler@os-skofljica.si
Dragica Rigler dragica.rigler@os-skofljica.si
Lucija Rupret lucija.rupret@os-skofljica.si
Jana Rus jana.rus@os-skofljica.si
Tanja Sazonov tanja.sazonov@os-skofljica.si
Nataša Spreitzer Jamnik natasa.spreitzer@os-skofljica.si
Marjeta Stanko marjeta.stanko@os-skofljica.si
Marjana Strgar marjana.strgar@os-skofljica.si
Mojca Strgar mojca.strgar@os-skofljica.si
Barbara Strojan Zorc barbara.strojan-zorc@os-skofljica.si
Helena Škufca Strle helena.skufca-strle@os-skofljica.si
Mateja Špendal mateja.spendal@os-skofljica.si
Nataša Štebe natasa.stebe@os-skofljica.si
Valentina Tolar valentina.tolar@os-skofljica.si
Špela Tomažin spela.tomazin@os-skofljica.si
Helena Tomšič helena.tomsic@os-skofljica.si
Urška Trošt urska.trost@os-skofljica.si
Nataša Vencelj natasa.vencelj@os-skofljica.si
Petra Veršnjak petra.versnjak@os-skofljica.si
Blanka Vinšek blanka.vinsek@os-skofljica.si
Darinka Vode darinka.vode@os-skofljica.si
Tjaša Zadnikel tjasa.zadnikel@os-skofljica.si
Slavko Zalar slavko.zalar@os-skofljica.si
Tina Zelenko tina.zelenko@os-skofljica.si
Melita Zgonc melita.zgonc@os-skofljica.si
Špela Zorko spela.zorko@os-skofljica.si
Natalija Žerovnik natalija.zerovnik@os-skofljica.si
Boštjan Žunič bostjan.zunic@os-skofljica.si
Boštjan Žunič kuhinja.lavrica@os-skofljica.si

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri