Šolska svetovalna služba

Šolska svetovalna služba v šoli pomaga in sodeluje z namenom, da bi bili vsi učenci in šola kot celota čim bolj uspešni pri uresničevanju vzgojno-izobraževalnih ciljev. Na podlagi svojega posebnega strokovnega znanja se preko svetovalnega odnosa in na strokovno-avtonomni način vključuje v reševanje pedagoških, psiholoških in socialnih vprašanj učno-vzgojnega dela v šoli in po potrebi sodeluje tudi z zunanjimi ustanovami.

Šolska svetovalna služba nudi pomoč učencem, staršem, učiteljem in vodstvu šole ter z njimi sodeluje na različnih področjih vsakdanjega življenja in dela v šoli: učenja in poučevanja, šolske kulture, vzgoje, klime in reda, telesnega, osebnega in socialnega razvoja, šolanja in poklicne orientacije, socialnih stisk.

V šolski svetovalni službi delata pedagoginja Branka Lončarič in psihologinja Mateja Lunder, ki sta dosegljivi v času uradnih ur. Dosegljivi sta tudi izven uradnih ur po predhodni najavi.

DODATNA STROKOVNA POMOČ

Učencem s posebnimi potrebami nudijo dodatno strokovno pomoč specialni pedagoginji Mateja Poboljšaj in Sabina Guid, ki so staršem dosegljive v času govorilnih ur.

PREPIS UČENCA NA DRUGO ŠOLO

Starši ob prepisu otroka na drugo šolo izpolnijo obrazec, ki ga dobijo pri šolski svetovalni službi. Obrazec izpolnijo najmanj teden dni pred izpisom.

SPREMEMBA OSEBNIH PODATKOV

Vsako spremembo osebnih podatkov (naslov, telefon, priimek …) pisno sporočite šolski svetovalni službi najkasneje v sedmih dneh po spremembi.

Projekt Zdrav življenjski slog 2017/18

Žal nismo bili uspešni na razpisu za projekt ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG, zato se projekt v tem šolskem letu v našem zavodu ne bo izvajal.

Projekt Zdrav življenjski slog 2017/18