V četrtek, 27. 02. 2020 bo zimski športni dan za 7. razrede. Učenci so lahko izbirali med smučanjem, drsanjem in pohodom.

SMUČARJI: zbor je pred šolo ob 7.15, prihod okoli 16.00. Kosilo je odjavljeno. Prevoz od šole domov, po zaključenem športnem dnevu, ni organiziran.

KAJ POTREBUJEŠ?  brezhibno smučarsko opremo, čelado, očala, rokavice, rezervne rokavice, podmajico, malico in vodo.

DRSALCI: zbor je pred šolo ob 7.15, prihod do 13.00. Kosilo je normalno v šoli.

KAJ POTREBUJEŠ?  Primerno športno  obleko (smučarske hlače), smučarske rokavice, čelado, debelejše nogavice, rezervno majico, malico in vodo.

POHODNIKI: zbor je pred šolo ob 7.15. prihod okoli 16.00. Kosilo je odjavljeno. Prevoz od šole domov, po zaključenem športnem dnevu, ni organiziran.

KAJ POTREBUJEŠ?  Primerno športno  obleko, primerno   obutev z narezanim podplatom,  rokavice, kapo,  rezervno majico, malico in vodo.

Smučarji in drsalci šolsko malico dobijo v šoli in jo vzamejo s seboj.

Udeležba je obvezna.

Izbirni predmeti odpadejo.