1. A in 4. B

KDAJ:  v ponedeljek, 20. 1. 2020

KAM: smučišče Krvavec

ZBORNO MESTO ob 7.15 na parkirišču pred športno dvorano!

PRIHOD do 15.30

4. L in 4. M

KDAJ:  v torek, 21. 1. 2020

KAM: smučišče Krvavec

ZBORNO MESTO ob 7.15 pred vhodom v PŠ Lavrica!

PRIHOD: do 15.30

4. C in 4. D

KDAJ:  v sredo, 22. 1. 2020

KAM: smučišče Krvavec

ZBORNO MESTO ob 7.15 na parkirišču pred športno dvorano!

PRIHOD do 15.30

KAJ POTREBUJEŠ ZA ŠPORTNI DAN?

• Otrok naj ima oblečena topla oblačila (več plasti). V šolo pridejo že oblečeni v smučarske hlače! S seboj naj imajo rezervne hlače (trenirko).
  • Nahrbtnik za malico, ki ga vzame s sabo na smučišče!
  • Šolsko malico bomo nesli s seboj. Kosilo bomo odpovedali, zato prosimo, da ima otrok s seboj še dodatno malico. Na smučišču bo možno kupiti tople napitke in kakšen prigrizek.
  • Učenci, morajo imeti OBVEZNO ČELADO in popolno smučarsko opremo. Kdor si bo opremo sposodil, bo dobil tudi šolsko čelado. Ne pozabite na smučarska očala in rokavice!
  • Prosim, da doma preverite velikost smučarskih čevljev in vezi na smučeh. Smučarske čevlje dajte v torbo ali vrečo.

Vodja športnega dne

Mateja Pečar