Spoštovani starši, učenke in učenci, občanke in občani!

Vabljeni k zbiranju večjih E-odpadkov!

V Osnovni šoli Škofljica v sodelovanju z Gimnazijo Ledina in s podjetjem ZEOS že dober mesec poteka dodatno zbiranje baterij in manjših elektronskih naprav. Za zaključek projekta pa bo na matični šoli na Škofljici potekala še zbiralna akcija večjih E-odpadkov. In sicer:

• velikih gospodinjskih aparatov (štedilniki, pralni, sušilni, pomivalni stroji …);
  • hladilno-zamrzovalnih aparatov (hladilniki, skrinje, zamrzovalna omare …);
  • televizij in računalnikov …

Zbiranje bo potekalo v sredo in četrtek, 5. in 6. junija 2013 od 9. do 14. ure na koncu zgornjega parkirišča Osnovne šole Škofljica (pri kuhinji).

Prav je, da vsakdo izmed nas po svojih močeh pripomore k čistejšemu okolju, zato se: ODLOČI IN ODLOČUJ!

Škofljica, 3. junij 2013                                                                                                                          Vodja projekta: Renata Avbelj