(Projektno učenje in poučevanje)

V ponedeljek, 30. marca 2015, bomo na šoli izvedli tehniški dan na temo Papirna gradiva. Cilj dejavnosti je vpogled v povezave med znanostmi in graditev mostov med njimi.

Začetek dela bo ob 7. 30. Zberemo se v šolski avli. Upoštevajte navodila učiteljev izvajalcev, ki vas bomo usmerjali.

S seboj prinesite: pisala, barvice/flomastre, škarje, lepilo, čopič, slike različnih papirnih izdelkov iz reklamnih letakov, nekaj papirnih prtičkov s spomladanskim motivom, koščki barvnega papirja za okraševanje, daljše ravnilo. Ne pozabite na šolske copate.

Ostala gradiva, sredstva in pripomočki so priskrbljeni. Z aktivnostmi končamo ob 11. 55.

Uspešno učenje in veliko ustvarjalnega navdiha na dejavnostih, ki imajo drugačen pridih od običajnega pouka!

Idejni vodja, organizatorica in koordinatorica izpeljave,

Tatjana Peklar – Justin