Obveščamo vas, da smo glede na število prijav za zimsko šolo v naravi, glede na možnosti izposoje šolske zimske opreme ter druge okoliščine oblikovali naslednje skupine za izvedbo letošnjega programa zimske šole v naravi:

1. skupina: učenci 6. b in 6. d oddelka

TERMIN: od 10. 01.  do   14. 01. 2022

2. skupina: učenci  6. a in 6. c

TERMIN: od 31. 01.  do 04. 02. 2022

Mnogo informacij ste izvedeli že na roditeljskem sestanku in ob prijavi. Za morebitne dodatne informacije se obrnite na vodjo zimske šole v naravi – učitelja Igorja Repšeta.

Škofljica, 29.11. 2021                                                                                   Igor Repše