V sredo, 23. 10. 2019 bo športni dan za 8. razrede, pohod na Krim. Zbor je v avli šole ob 7.55. Preobujete se in počakate učitelje spremljevalce. Obvezna je športna oprema (športne – pohodne hlače, športna majica, jopica, vetrovka, pohodni čevlji). Šolsko malico imamo v šoli in se vrnemo na šolsko kosilo. S seboj lahko vzamete še kakšen manjši sendvič in vodo.

Opravičene odsotnosti je potrebno sporočiti učiteljem razrednikom do torka, 22. 10. 2019.

Podrobna navodila visijo na oglasni deski pred zbornico.

Udeležba je obvezna.  Več preberite na oglasni deski pred zbornico.

Športen pozdrav.

Organizator: