V petek, 18. 9. 2020 bo športni dan za 7. razrede, pohod na Rašico. Zberete se pred šolo ob 7.25 h in počakate učitelje spremljevalce. Obvezna je športna oprema (športne – pohodne hlače, športna majica, jopica, vetrovka, pohodni čevlji). Šolsko malico vzamemo s seboj, kosilo je v šoli. S seboj vzemite  vodo. V koči je možen nakup čaja.

Opravičene odsotnosti je potrebno sporočiti učiteljem razrednikom do četrtka, 17. 9. 2020 do 8.00.

Podrobna navodila visijo na oglasni deski pred zbornico. Udeležba je obvezna.

Športen pozdrav.

Aktiv športa