V četrtek, 17. 9. 2020, bo športni dan za 6. razrede PŠ LAVRICA – preizkus plavanja v bazenu Fakultete za šport in pohod čez Golovec.

Zberemo se ob 8:00 pred šolo, kjer nato z učitelji spremljevalci vzamete šolsko malico in se odpravite na športni dan.

Razdelili se bomo v 2 skupini- 1. skupina: 6.M in fantje 6.L ter 2. skupina: 6.N in dekleta 6.L.

1. skupina se bo odpravila z vlakom do bazena Fakultete za šport in po plavanju nadaljevala s pohodom čez Golovec, 2. skupina pa bo športni dan pričela s pohodom in zaključila s plavanjem ter vožnjo z vlakom nazaj na Lavrico.

S seboj prinesite vse potrebno za plavanje ter pohod: OPRIJETE KOPALKE (ne hlačastih), brisačo, plavalno kapo, natikače za na bazen; pohodni čevlji (čevlji z narezanim podplatom), športna oprema (majica, pohodne hlače), rezervna majica, pokrivalo/kapa, MASKA (za vlak/avtobus in zaprte prostore),  voda (pijača) in sadna ploščica.

Na šolo se vrnemo do 12.40, tako da imate kosilo na šoli. Izbirni predmeti potekajo normalno po urniku.

Opravičene odsotnosti je potrebno sporočiti razrednikom ali učitelju športa do srede, 16. 9. 2020.

Udeležba je obvezna.

Učitelj športa, Tevž Pavšek