KJE:   ŠOLSKO NOGOMETNO IGRIŠČE TER ATLETSKA STEZA S SKAKALNO JAMO, TELOVADNICA

KDAJ:  PETEK, 6. 5. 2022

ZBEREMO SE: 8:20 v matičnem razredu

ZAKLJUČEK ŠPORTNEGA DNE:  12:40

KAJ POTREBUJEŠ: športno opremo (kratke hlače, kratko majico, superge) za ven, pokrivalo/kapo ter copate za telovadnico, plastenka z vodo (bidon).

DISCIPLINE: tek na 60m, met žvižgača, skok v daljino z zaletom, skok v višino; športne igre (v primeru dežja)

V PRIMERU SLABEGA VREMENA (DEŽ) BOMO IMELI NAMESTO ATLETSKEGA ČETVEROBOJA, ŠPORTNE IGRE V TELOVADNICI.

Malico in kosilo sta normalno v šoli.

Opravičene odsotnosti je potrebno sporočiti razrednikom ali učitelju športa do petka, 6. 5. 2022.

Udeležba je obvezna. Izbirni predmeti potekajo normalno po urniku.

povezava na obvestilo

Za aktiv športa, Tevž Pavšek