Četrtek, 14. 03. 2019

Učenci so lahko izbirali med smučanjem, aktivnim doživetjem za nesmučarje in pohodom v občini Škofljica.

SMUČARJI: zbor je pred šolo ob 7.15, prihod do  16.00. Kosilo je odjavljeno.

KAJ POTREBUJEŠ?  brezhibno smučarsko opremo, čelado, očala in rokavice.

Šolsko malico vzamete zjutraj v avli.

Malico za čez dan si vzemite s seboj. Možno bo kupiti topel obrok hrane (S seboj imejte denar!).

Prevoz od šole domov  po zaključenem športnem dnevu ni organiziran.

Aktivno doživetje – nesmučarji: zbor je pred šolo ob 7.15,  prihod do 16.00.

Šolsko malico vzamete zjutraj v avli.

Kosilo je odjavljeno. Malico za čez dan si vzemite s seboj. Možno bo kupiti topel obrok hrane (s seboj imejte denar!).

KAJ POTREBUJEŠ?  Primerno športno  obleko (smučarske hlače), smučarske rokavice, čevlje z narezanim podplatom, kapo in  rezervno majico.

Prevoz od šole domov po zaključenem športnem dnevu ni organiziran.

POHODNIKI: zbor je v avli ob 7.15, prihod do 12.30. Kosilo je v šoli. Šolsko malico vzamete zjutraj v avli. Malico za čez dan si vzemite s seboj!

KAJ POTREBUJEŠ?  Primerno športno  obleko, primerno   obutev z narezanim podplatom,  rokavice, kapo in  rezervno majico.

Škofljica, 11. 03. 2019

Za Aktiv ŠPO