ATLETSKI MNOGOBOJ

Petek, 23. september 2022

Zbor: 23 9. 2022 ob 7:25 pred šolo v ustrezni športni opremi!

Bodi oblečen v kratko majico, hlače ter tekaške športne copate. S seboj prinesi tudi kak bidon s pijačo. Malica in kosilo bo brez sprememb. V kolikor bo hladnejše vreme ne pozabi tudi na trenirko.

Na športnem igrišču se bomo merili v naslednjih atletskih disciplinah: tek na 60m, skok v daljino z zaletom, met vortexa, teku na 600m. Ob koncu dneva bomo dobili najboljše tri atletske mnogobojce in mnogobojke celotne generacije!

Urnik športnega dne:

7. 25 – zbor pred šolo v športni opremi

7. 30 preverjanje prisotnosti

7.40    ogrevanje

8.00    razdelitev v skupine in začetek vadbe

8.05 – 11.30 delo po postajah

11:45  razglasitev rezultatov pred šolo

Spremstvo: Pričakujemo primerno vedenje in obvezno prisotnost. Potrebno je dosledno upoštevati vsa navodila učiteljev spremljevalcev in vaditeljev, ki vodijo skupine.

Aktiv športa

Andraž Pahor