KAM:   Molnik

Molnik je hrib, ki se nadaljuje v grebenu Golovca proti jugovzhodu, južno od ljubljanskih predmestij ZadvorSostro ipd. Po njem se imenuje naselje Podmolnik. Na Molniku so bili najdeni ostanki že prazgodovinske poselitve, hrib pa je znamenit kot ustanovno mesto Molniške čete. Nadmorska višina 582 metrov.

KDAJ:  sreda, 20. 10. 2021

ZBEREMO SE: 8:00 pred šolo

ODHOD:   ob 8:10

PRIHODokoli 12:40

KAJ POTREBUJEŠ: pohodni čevlji (čevlji z narezanim podplatom), športna oprema (majica, pohodne hlače), rezervna majica in nogavice, vetrovka ali topel pulover, kapa, voda (pijača) in zdrav prigrizek.

Malico vzamemo s seboj, kosilo je v šoli.

V primeru slabega vremena bo športni dan prestavljen.

Izbirni predmeti potekajo normalno po urniku.

Prosim vas, da odsotnost otrok pravočasno sporočite razredničarkama.

Tevž Pavšek, učitelj športa