• 4. a, b, c in d bodo imeli športni dan v petek, 15. 10. 2021. Učenci naj pridejo v šolo ob 7.30. S seboj prinesejo nahrbtnik, pijačo in en sladek prigrizek. Malico dobijo v šoli. V šolo se vrnejo do 11.50. Glede kosila in PB ni sprememb.
  • 4. l, m, in n bodo imeli športni dan v ponedeljek, 18. 10. 2021. Učenci naj pridejo v šolo ob 8.00. S seboj prinesejo nahrbtnik, pijačo in en sladek prigrizek. Malico dobijo v šoli. V šolo se vrnejo do kosila. Glede kosila in PB ni sprememb.

Učiteljice 4. razredov