Obveščamo vas, da je na naših spletnih straneh pod podmeno UČENCI/ŠOLSKI PREVOZI objavljeno obvestilo, v katerem so navedene relacije avtobusov in kombiniranih vozil, vozni redi, obvestila o vozovnicah ter še morebitne druge opombe. Prosimo vas, da si obvestilo natančno pregledate, saj je avtobusni prevoz na določenih relacijah temeljito reorganiziran, kakor je ustanoviteljica Občina Škofljica že nekaj časa napovedovala.

Obenem vas prosimo, da spomnite učence, da imajo takoj v začetku pouka s sabo dosedanje vozovnice in jih oddajo razrednikom, da bo Javno podjetje LPP poskrbelo za to, da se bodo tistim učencem, ki jim po odločitvi občine pripadajo, njihova veljavnost podaljšala. Vsi ostali upravičenci Urban jih bodo prejeli v roku dveh tednov, zato po dogovoru z vodstvom LPP učenci do takrat ne morejo imeti težav z vstopanjem na avtobuse na relacijah med šolo in njihovo postajo.

Škofljica, 26. avgust 2013                                        Roman Brunšek, ravnatelj