Spoštovani starši!

V času od 1. 2. 2012 do 17. 2. 2012 bo za učence 2. razredov potekal v Dolenji vasi pri Čatežu naravoslovni tabor.

Družine, ki ste socialno ogrožene, lahko v času od 3. 1. 2012 do 13. 1. 2012 oddate vloge za uveljavitev regresiranega tabora. Vlogi obvezno priložite fotokopijo celotne odločbe o otroškem dodatku, prejemniki denarne socialne pomoči priložite vlogi fotokopijo odločbe o denarni socialni pomoči, v primeru nezaposlenosti staršev pa tudi fotokopijo potrdila o nezaposlenosti. Dokumentacijo oddate šolski svetovalni službi.

Vloga za uveljavljanje regresiranega naravoslovnega tabora se nahaja na spletni strani šole pod rubriko »Starši« – »Obrazci in vloge«.

Šolska svetovalna služba