Prihodnji teden bodo učenci petih razredov svoje spretnosti in veščine razvijali s kolesarskim poligonom, pripravo na kolesarski izpit pa še dodatno poglobili in utrdili s teoretičnimi nalogami. Ker se del dneva dejavnosti odvija na šolskem igrišču, je zaželeno, da so učenci primerno oblečeni in obuti.

Potek dneva dejavnosti po oddelkih:

• OŠ Škofljica (5. a in 5. d): Torek, 6. 10. 2020.
  • OŠ Škofljica (5. b in 5. c): Sreda, 7. 10. 2020.
  • POŠ Lavrica (5. l in 5. m): Četrtek, 8. 10. 2020.

Dejavnost bo potekala od 7.30 do 11.50. Neobvezni izbirni predmeti se izvajajo po urniku.

Učenci naj imajo s seboj kolesarsko čelado, puščico, učne pripomočke za GOS in NIT. Če lahko starši učencem v šolo pripeljejo tudi kolo, bi bilo vse skupaj le še pika na i in dodatna pomoč pri izvedbi.

Vodja dneva dejavnosti: Andreja Didovič