Projekt Podružnična šola – gibalo razvoja

V okviru projekta Podružnična šola – gibalo razvoja so se nekateri učenci podružničnih šol Lavrica in Želimlje udeležili 4. iger brez meja, ki se odvijajo v  programu projekta, ki so se mu pridružile nekatere podružnične šole iz Mestne Občine Ljubljana, Občine Škofljica in Občine Ivančna Gorica. Navedene občine sicer sodelujejo v projektu Sožitje med mestom in podeželjem. Same igre niso tekmovalnega značaja, ampak so namenjene predvsem druženju učencev in obnavljanju posameznih opravil, ki so povezana z življenjem na podeželju. V fotogaleriji si lahko ogledate nekaj fotografij s samega srečanja, ki je bilo letos organizirano na Podružnični šoli Lipoglav, ki sodi k Osnovni šoli Sostro.

povezava na fotogalerijo

Marija Apovnik