Včeraj so učenci obiskali muzej podvodnih dejavnosti, sprehodili so se kot skozi Piran, potem pa popoldne plavali in supali. Ker jim je ostalo dovolj energije, so se pomerili še v športnih igrah. Danes so že na »dolgem pohodu«, potem pa sledi zasluženo kosilo. Vreme je ugodno, zato bodo plavali, zvečer pa predstavili svoje talente. Jutri se odpravijo iz letovišča Pacug ob 13. uri, tako da jih boste lahko objeli med 15. in 16. uro.

Držimo pesti, da se vse dobro izteče in da ostanejo otroci ter izvajalci šole v naravi zdravi in zadovoljni do konca.

Roman Brunšek, ravnatelj