Po zajtrku so v Pacugu izvedli pouk, potem so pa hitro začeli s šolo plavanja. Seveda se bodo ponovno vsi preizkusili v supanju. V resnici so vsi v vodi, kar je za letošnje leto že korak naprej in nam daje nekaj več optimizma. Po kosilu bodo zopet plavali, nato pa obiščejo Piran in ga podrobneje spoznajo. Zvečer se preizkusijo v talentih in plesom na varni razdalji zaključijo dan. Jutri se načrtuje odhod iz Pacuga ob 13. uri in prihod na Škofljico okoli 15. ure. Skoraj ne moremo verjeti, a je videti, da nam bo uspelo. Kar je najlepše – otroci so zdravi.

Roman Brunšek, ravnatelj