KDAJ:  v sredo, 11. 3. 2020

ZBORNO MESTO: ob 7:15 pred vhodom v šolo za 1. in 2.r (učenci, ki pridejo prej počakajo v avli)

ODHOD: ob 7:25

PRIHOD: predviden do 15:10

KAJ POTREBUJEŠ ZA ŠPORTNI DAN?

• SMUČARJI:

Učenci morajo imeti OBVEZNO ČELADO in popolno smučarsko opremo. Prosimo, da doma preverite velikost smučarskih čevljev in vezi na smučeh. Smučarske čevlje dajte v posebno torbo ali nahrbtnik. Manjši nahrbtnik z malico nese otrok s seboj na smučišče.

• TEK NA SMUČEH:

Učenci, si bodo lahko izposodili šolsko tekaško opremo, s seboj naj imajo debelejše nogavice in rezervna oblačila.

• POHODNIKI:

Učenci se bodo udeležili daljšega pohoda, zato naj imajo primerno pohodno obutev. Glede na to, da je predvideno tudi sankanje so tudi za njih obvezna zimska oblačila. Priporočljive so lesene sani.

• Za vse učence je obvezna kapa, rokavice in rezervne nogavice.
  • Šolsko malico bomo nesli s seboj. Kosilo bo odjavljeno, zato prosimo, da ima otrok s seboj še dodatno malico. Učenci bodo imeli možnost nakupa toplih napitkov.

Mateja Pečar, učiteljica športa