Osnovna šola Škofljica

Klanec 5

1291 Škofljica

Datum: 2. 4. 2020

Obvestilo za starše bodočih prvošolcev

Spoštovani starši bodočih prvošolcev!

V mesecu februarju je potekal vpis v 1. razred. Nekateri starši bodočih prvošolcev ste oddali vlogo (za prepis na našo šolo, za prepis iz naše šole na drugo, za prepis med posameznimi enotami naše šole, za odložitev šolanja). Obveščamo vas, da so zaradi trenutne situacije vsi postopki začasno ustavljeni. Ko bomo vaše vloge obravnavali, boste o tem obveščeni. Za dodatna vprašanja smo vam na voljo po elektronski pošti svetovalnasluzba@os-skofljica.si .

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni.

Šolske svetovalne delavke                                                  Ravnatelj Roman Brunšek