Spoštovani starši!

Prejeli ste prijavnice za neobvezne izbirne predmete, ki jih LAHKO izberejo vaši otroci v 4., 5. in 6. razredu. Vsa pojasnila so navedena na hrbtni strani prijavnic. Predstavitve posameznih ponujenih predmetov (nemščine, tehnike, športa, likovne umetnosti in računalništva) si lahko pogledate na šolskih spletnih straneh. Podrobnejši učni načrti neobveznih izbirnih predmetov pa so objavljeni na spletnih straneh Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport RS:obvezni izbirni in neobvezni izbirni. Za podrobnejše informacije lahko pokličete vodstvo šole. Po zbranih prijavnicah bomo na šolskih spletnih straneh objavili, katere izbirne predmete bomo izvajali. Prav tako bomo obvestili učence v oddelku.

Prosimo vas, da učenci vrnejo prijavnice razredničarkam do torka, 26. aprila 2016.

Roman Brunšek, ravnatelj