ŽIVALSKI VRT

V sredo, 28. septembra 2022, bo naravoslovni dan za učence sedmih razredov.

Tema naravoslovnega dne: Živalski vrt (ogled živalskega vrta in strokovno vodenje: predstavitev in stik z živaljo iz terarija, terensko delo).

Delo bo potekalo zunaj, zato bodite vremenu primerno oblečeni in obuti.

Klopi so še vedno aktivni, zato se je priporočljivo zaščititi s sredstvi proti klopom.

S seboj prinesite trdo podlago in puščico (zaželena je tudi lupa, če jo imate). Učenci, ki imate letno karto za živalski vrt, jo imejte s seboj.

Dobimo se ob 8:00 v jedilnici, v šolskih copatih. Reditelji prevzamejo malico in pomalicate. Ob 8:30 odpelje avtobus v živalski vrt. Učenci morate biti ves čas obiska v svoji skupini.

Posebej poudarjamo, da dosledno upoštevate navodila vodičev in učiteljev spremljevalcev, kajti le tako bo izlet varen in prijeten.

V šolo vrnemo med 12:30 in 13:00 uro.

Avtobus bo nazaj grede ustavljal na šolskih postajah (morate imeti obvestilo staršev). Kosilo za prijavljene učence bo.

Izbirni predmeti po pouku so!

Lep pozdrav.

Andrej Mohorič