ŽIVALSKI VRT

V sredo, 29. septembra 2021, bo naravoslovni dan za učence sedmih razredov.

Tema naravoslovnega dne: Živalski vrt (ogled živalskega vrta in strokovno vodenje: predstavitev in stik z živaljo iz terarija, terensko delo).

Delo bo potekalo zunaj, zato bodite vremenu primerno oblečeni in obuti.

Klopi so še vedno aktivni, zato se je priporočljivo zaščititi s sredstvi proti klopom.

S seboj prinesite trdo podlago in puščico (zaželena je tudi lupa, če jo imate). Učenci, ki imate v letno karto za živalski vrt, jo imejte s seboj.

Dobimo se ob 8.00 v vaših učilnicah, kjer boste pomalicali. Ob 8.30 odpelje avtobus v živalski vrt. Na avtobusu je obvezna uporaba mask in razkuževanje rok. Razredi bodo na avtobusu sedeli ločeno, tudi v živalskem vrtu bo delo potekalo po razredih. Učenci morate biti ves čas obiska v svoji skupini.

Posebej poudarjamo, da dosledno upoštevate navodila vodičev in učiteljev spremljevalcev, kajti le tako bo izlet varen in prijeten.

V šolo vrnemo med 12.30 in 13.00 uro.

Avtobus bo nazaj grede ustavljal na šolskih postajah (morate imeti obvestilo staršev). Kosilo za prijavljene učence bo.

Izbirni predmeti po pouku so!

Lep pozdrav.

Andrej Mohorič