1. razred v petek, 20. 9. 2019
    2. SKUPINA: (šolske urbane obvezno prinesite s seboj)
    • Zbor ob 15 pred glavnim vhodom v šolo (obuti in pripravljeni na odhod).
    • Odhod v Ljubljano ob 7.30 z avtobusom 3 B do postajališča Gornji trg – Nataša Šavrič, Ana Nuša Rigler, Polonca Eržen.
    • Obisk Hiše eksperimentov od 30 do 9.45 – Nataša Šavrič, Ana Nuša Rigler, Polonca Eržen.
    • Odhod v šolo ob 10.00 (izredni avtobus – postajališče Zmajski most) – Petra Veršnjak, Lucija Rupret, Barbara Kramžar.
    • Malica
    • Terenske vaje iz geografije od 30 do 12.00 – Petra Veršnjak, Lucija Rupret, Barbara Kramžar.
    • Kosilo ob 12. 00.

1. SKUPINA:
    • Zbor ob 15 v avli šole.
    • Terenske vaje iz geografije od 30 do 9.05 – Petra Veršnjak, Lucija Rupret, Barbara Kramžar.
    • Malica
    • Odhod v Ljubljano ob 30 (izredni avtobus do postajališča Krekov trg) – Petra Veršnjak, Lucija Rupret, Barbara Kramžar.
    • Obisk Hiše eksperimentov od 00 do 11.15 – Nataša Šavrič, Ana Nuša Rigler, Polonca Eržen
    • Odhod v šolo z avtobusom ob 25 (izredni avtobus – postajališče Zmajski most) – Helena Tomšič, Polonca Košir, Tanja Gabrijel.
    • Kosilo ob 12. 00.

1. SKUPINA: (šolske urbane obvezno prinesete s seboj)
    • Zbor ob 05 v avli šole.
    • Terenske vaje iz geografije od 20 do 10.50 – Helena Tomšič, Lucija Rupret, Tanja Gabrijel .
    • Malica (ob 9.05).
    • Odhod v Ljubljano ob 11.00 (izredni avtobus do postajališča Krekov trg) – Helena Tomšič, Košir Polonca, Tanja Gabriel.
    • Obisk Hiše eksperimentov od 30 do 12.45 – Nataša Šavrič, Ana Nuša Rigler, Polonca Eržen
    • Odhod v šolo z rednim avtobusom (3 B ali 3 G postajališče Gornji trg) ob cca. 00 – Nataša Šavrič, Ana Nuša Rigler, Polonca Eržen.
    • Kosilo ob 13. 30.

Učenci prinesete s seboj zvezek za geografijo, pisalo, geotrikotnik in barvice.