Po poteh Srečka Kosovela

V torek, 4. 10. 2011, kulturni dan za 9. razrede.

Učenci in učitelji spremljevalci se zberemo v avli ob 8.10. Učenci boste v šoli dobili malico, ki jo boste vzeli s seboj na pot.

Odhod s Škofljice ob 8.30.

Odšli bomo v Lipico, kjer si bomo ogledali tamkajšnjo kobilarno in muzej z galerijo. Nato se bomo odpeljali v Sežano. Tam si bomo ogledali spominsko sobo Srečka Kosovela ter Kosovelovo knjižnico. Za konec bomo obiskali Kosovelovo domačijo v Tomaju.

Prihod na Škofljico med 16.00 in 16.30.

Upoštevajte navodila učiteljev spremljevalcev in navodila vodičev ter se kulturno obnašajte.

S seboj prinesite pisalo in zvezek.

Ta dan kosila v šoli ne bo, zato imejte s seboj (poleg šolske malice) hrano in pijačo iz nahrbtnika.

V primeru slabega vremena se primerno obujte in oblecite, ne pozabite na dežnik v primeru dežja.

In seveda, ne pustite dobre volje doma!

Organizatorka: učiteljica Katja RAMŠAK