V sredo, 20. oktobra 2021, imate učenci 9. razredov kulturni dan.

V šoli (v vaših učilnicah) si bomo ogledali mladinski film Moj brat lovi dinozavre, ki ga predvaja Kinodvor.

Oddelek, ki bo v karanteni, si bo film ogledal na daljavo. Navodila za delo s povezavo za film vam bomo posredovale profesorice slovenščine v šolski e-učilnici (v razdelku za slovenščino).

Film je bil posnet po resnični zgodbi in istoimenski knjigi Giacoma Mazzariola, mladi iz kar 32 držav pa so mu podelili Evropsko nagrado mladega filmskega občinstva za leto  2020.

Dejavnost (ogled filma in delavnice/pogovor) je predvidena od 8.20 do 12.40.

Dodatni/dopolnilni pouk in izbirni predmeti pred dejavnostjo in po njej ne odpadejo. Rednega pouka ob 7.30 nimate.

Želim vam prijeten kulturni dan.

Polonca Košir, prof.