PO POTI KULTURNE DEDIŠČINE NA GORENJSKEM

Dragi osmošolci, drage osmošolke!

Obveščamo vas, da bomo v petek, 10. 4. 2020, na daljavo izvedli kulturni dan Pot kulturne dediščine na Gorenjskem.  Ker smo v teh tednih že dobro sprejeli takšen način učenja, smo učiteljice prepričane, da nam bo šlo odlično tudi na daljavo. Začetek dneva si prilagodite svojemu ritmu, konec pa naj bo najkasneje do 18.00, ko boste morali oddati odgovor na zastavljeno vprašanje. Vsa navodila boste dobili preko ustaljenih kanalov eAsistenta in na E-učilnici.

Lepo vas pozdravljamo.

Učiteljice slovenščine