Učenci 6-ih razredov imajo v sredo, 23. 9. 2020 kulturni dan – ogled koncerta MATI NARAVA v Cankarjevem domu v Ljubljani.

Zberemo se ob 7.30 v učilnicah po covid razporedu, učenci rešujejo učni list. Malica bo ob 8.oo, odhod v Ljubljano s 3B (dodatna linija) ob 8. 40.

Povratek v šolo bo ob 11.15 , postajališče Drama (dodatna linija).  Neobvezni izbirni predmeti po pouku so po urniku.

Učenci, ki imate šolske vozovnice Urbane, imejte le-te s sabo. Obvezna je tudi obrazna zaščitna maska.

Potrebščine:

• Zvezek za GUM
  • Delovni zvezek za GUM
  • Puščica

Na kulturnem dnevu od učencev pričakujemo  kulturno in odgovorno vedenje, ter upoštevanje vseh navodil učiteljev in osebja v Cankarjevem domu.