ČETRTEK, 4. 5. 2017

Jezikovni dan v mestu Verba

Malica: 9.30

Odhod: 9.55

Po zaključenem NPZ-ju in malici bomo z mestnim avtobusom odšli v središče Ljubljane, kjer vas bodo tamkajšnji učitelji v skupinah popeljali na jezikovno popotovanje po Ljubljani. V šestih skupinah se boste sprehodili po mestnem središču, srečali z različnimi jeziki sveta in spoznavali njihovo kulturo in običaje.

S seboj prinesite zvezek in pisalo. V primeru dežja, imejte s seboj dežnike in bodite primerno oblečeni in obuti, saj bo del aktivnosti potekal zunaj.

OBVEZNO PRINESITE S SEBOJ TUDI ŠOLSKE URBANE. Učenci, ki šolske urbane nimate, to sporočite svoji razredničarki.

Prosim, če dosledno upoštevate navodila učiteljev spremljevalcev in učiteljev na jezikovni šoli.

Prihod: do 14.00

Kosila v šoli ne bo.

Gordana Marković, prof. angl.