Spoštovani starši učencev druge triade!

Ob koncu šolskega leta smo vam ponudili možnost prijave vaših otrok k NEOBVEZNIM IZBIRNIM PREDMETOM. Glede na število prijav, prostorske in kadrovske možnosti ter z normativi in standardi predpisano število skupin vas obveščamo, da bomo v prihajajočem šolskem letu izvajali naslednje NEOBVEZNE IZBIRNE PREDMETE.

OŠ ŠKOFLJICA

Lucija Erčulj 1 1 9
2. RAČUNALNIŠTVO

Lucija Erčulj 2 2 20

Ker je pri navedenih predmetih še nekaj prostih mest (število je zapisano v zadnjem stolpcu) so mogoče še dodatne prijave do zasedenosti skupin. Morebitne dodatne prijave bomo sprejemali do 9. septembra 2016.

Roman Brunšek, ravnatelj