INDIVIDUALNE GOVORILNE URE – PŠ Lavrica

UČITELJI RAZREDNIKI – PŠ Lavrica

POUČUJE UČITELJICA DAN UČILNICA NADST. ČAS
1. L Martina Jordan sreda L_K1 I. levo 12’00– 12’30
1. M Helena Škufca Strle četrtek L_K1 I. levo 12’00– 12’30
2. L Elma Ciriković petek L_U3 I. levo 12’00 – 12’30
2. M Mojca Koleša petek L_U3 I. levo 12’00 – 12’30
2. N Marjana Strgar petek L_U3 I. levo 11’10 – 11’40
3. L Saša Gajer petek L_U17 II. desno 7’40 – 8’10
3. M Barbara Zorc Strojan petek L_K16 II. desno 7’45 – 8’15
4. L, N1A Anamarija Pakiž Anić ponedeljek L_U11 II. desno 11’10 – 11’40
4. M Teja Razpotnik ponedeljek L_K11 II. desno 12’00 – 12’30
5. L Martina Kovačič četrtek L_U13 II. desno 9’30 – 10’00
5. M Alma Ignjatović četrtek L_K11 II. desno 11’15 – 11’45
5. N Petra Krhin torek L_K11 II. desno 9’30 – 10’00
6. L, MAT, TIT, NTE Urška Trošt ponedeljek L_TEH II. levo 10’20 – 10’40
6. M, SLJ, PB Špela Bešter četrtek L_KNJIŽ I. desno 9’30 – 10’00

 

UČITELJI NERAZREDNIKI – PŠ Lavrica

POUČUJE UČITELJICA DAN UČILNICA NADST. ČAS
DSP Maja Bolha Eržen torek L_ZBO II. levo 9’30 – 9’50
1. L, PB Marjana Černe petek L_K1 I. levo 8’20 – 8’50
PB Petra Di Batista sreda L_K1 I. levo 11’10 – 11’40
GOS, NRA Suzana Dizdar sreda L_GOS II. levo 12’00 – 12’20
ŠPO Lucija Erčulj ponedeljek L_ZBO II. levo 8’30 – 9’00
ZGO Danijel Haromet torek L_ZBO II. levo 9’20 – 9’40
PB Teuta Imeri ponedeljek L_ZBO II. levo 11’15 – 11’45
SLJ Dunja Kaluža ponedeljek (na Lavrici) L_ZBO II. levo 9’25 – 9’45
ŠPO Tevž Pavšek sreda (na Lavrici) L_ZBO II. levo 11’30 – 11’50
PB Bojana Potočnik ponedeljek L_ZBO II. levo 12’10 – 12’40
POUČUJE UČITELJICA DAN UČILNICA NADST. ČAS
PB Janja Prelovšek četrtek L_ZBO II. levo 11’15 – 11’45
N2N Mojca Strgar sreda (na Lavrici) L_Z II. levo 8’20 – 8’40
TJA Špela Tomažin ponedeljek (na Lavrici) L_ZBO II. levo 12’00 – 12’20
GEO Helena Tomšič četrtek (na Lavrici) L_ZBO II. levo 8’20 – 8’40
LUM, NUM Damjana Urbar četrtek L_GOS II. levo 10’40 – 11’00
TJA Nataša Vencelj ponedeljek L_ZBO II. levo 12’50 – 13’20
DSP Blanka Vinšek sreda L_K14 II. levo 11’10 – 11’40
DSP Melita Zgonc petek (na Lavrici) L_K13 II. levo 11’50 – 12’10
PB Natalija Žerovnik sreda L_K1 I. levo 12’00– 12’30

 

Z nadaljevanjem obiska te spletne strani sprejemate uporabo piškotkov. več informacij

Z namenom zagotavljanja najboljše možne uporabniške izkušnje, so piškotni na tem spletnem mestu vklopljeni. Z nadaljevanjem obiska tega spletnega mesta se strinjate z njihovo uporabo.

Zapri