Spoštovani starši!

Vaši otroci že pridno ustvarjajo in izdelujejo najrazličnejše izdelke za božično-novoletni sejem. Med njimi je tudi veliko voščilnic, ki čakajo na vaše želje. Ker pa je do božično-novoletnega sejma še kar nekaj dni, saj bo sejem v sredo, 12. decembra 2012, od 16. ure dalje v večnamenski dvorani, vas učenci z učiteljicami že sedaj vabijo, da se ustavite v času podaljšanega bivanja pri prodajni mizi in izberete kakšen izdelek. Ves izkupiček bo namenjen šolskemu skladu.

Roman Brunšek, ravnatelj