ZIMSKA ŠOLA V NARAVI – PETEK

Spoštovani starši!

Na Pohorju se danes še zadnjič podajamo na snežne strmine. V kolikor bo mogoče, bomo izpeljali veleslalomsko tekmo, v nadaljevanju dneva se bomo posvetili še utrjevanju osvojenega smučarskega znanja. Po kosilu bo podelitev nagrad in priprava na odhod, ki naj bi bil ob 15.00.

Ob 16.45 predvidevamo prihod na Lavrico.

Prosimo, da starši parkirate tako, da bo lahko AVTOBUS zapeljal na parkirišče pred šolo, saj je veliko opreme, ki jo je potem potrebno varno razložiti, zato potrebujemo dovolj prostora. Hvala.

Igor Repše, vodja ŠVN