e- KLJUČKI za prevzem kosil

Učenci od 4. do 9. razreda matične in podružnične šole za preverjanje na prijavo na kosila obvezno uporabljajo ključke. V kolikor učenec nima ključka, ga dežurni učitelj napoti k vodji šolske prehrane, ki preveri prijavo na kosilo. V primeru pozabljenega  ključka učenca napoti na kosilo.

OPOZORILO!  Če se učenec, ki ima priznano subvencijo za kosilo, pri kosilu ne bo čipiral, se bo ta obrok štel kot neprevzet – starši bodo morali v tem primeru plačati polno ceno obroka.

V primeru izgube ali poškodbe ključka učenec ali njegovi straši oz. skrbniki naročijo nov ključek. Stroške novega ključka v višini 2,00 € krijejo starši oz. skrbniki. Strošek se obračuna preko redne mesečne položnice.

Ob zaključku šolanja učenec vrne ključek za evidentiranje kosil.